Par mani

Sveiki!

Mani sauc Līva un es mīlu papīru! Arī tinti, šķēres, līmi nu un tā vēl tik daudz ko... Ak jā, vēl tam visam klāt nāk liela mīlestība pret datordizainu.

Slāpes pēc radošuma un darbošanos ar rokām, mani māc jau no bērnības, taču tikai pirms gadiem sešiem septiņiem, kad iegādājos kādu angļu kartīšu veidošanas žurnālu, sapratu, ka tas ir manas dzīves aicinājums.
Lai iepazīstinātu Latvijas rokdarbniekus ar dažādiem rokdarbu veidiem, materiāliem un instrumentiem, biju izveidojusi portālu rokdarbiem.lv

Esmu sarakstījusi arī divas grāmatas:

Rokdarbi. Lielā rokasgrāmata. Ar šīs grāmatas palīdzību vēlējos visus darboties gribētājus iepazīstināt ar dažādiem rokdarbu veidiem un sniegt padomus ar ko sākt.

Apsveikumu kartīte. Grāmata, kas iepazīstina ar dažādiem interesantiem kartīšu veidiem, jauniem instrumentiem un materiāliem, vienlaikus izmantojot daudzus dažādus ikdienas lietošanā pieejamus izjemateriālus - piemēram, kartupeļus, mandarīnu mizas, avīzes un vecas kartes.

Vadu kursus apsveikumu kartīšu veidošanā, dekupāžā un skrapbukingā (scrapbooking). Nekad neatteikšu padomu vai informāciju - uzskatu, ka daloties ar zināšanām, paši kļūstam zinošāki un labāki!

Lai Tev burvīga diena, vakars vai nakts!
Līva

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana